Související zápas

SK Slavia Jesenice
TJ FC JevanySK Slavia Jesenice
0:0
so 11. 11. 2023 10:00 @ Jevany, ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. D muži, 2. kolo

Jesenice na závěr remizovala v Jevanech, doplatila na bídnou koncovku

Autor: Martin Mangl | Áčko fotbalové Jesenice zakončilo jinak fantastický podzim poněkud překvapivě bezbrankovou remízou na hřišti Jevan. Soupeř sice ve dvou předchozích zápasech dvakrát hrozivě prohrál (0:4 a 0:7), ale favorizovanou Slavii ve svém chrámu v soutěžní derniéře tohoto roku obral o dva body. Jeseničtí ovšem nemusí smutnit, protože se uložili do zimního spánku na pozici lídra s tříbodovým náskokem před Uhlířskými Janovicemi a FK Říčany.

„Po ospalém a nevýrazném prvním poločase jsem si říkal, že bude bod z tohoto utkání zlatý. Ale zlepšeným výkonem ve druhé části jsme si asi zasloužili vyhrát," mínil trenér jesenických fotbalistů Pavel Zdanovec. Jenomže tentokrát, na rozdíl od předchozího zápasu s Kácovem, který Slavia v azylu na umělce v Praze porazila 4:1, vázla u modrobílých koncovka.

„Chybělo tomu jediné. Proměnit alespoň jednu z několika vyložených brankových příležitostí, které jsme si vypracovali. Hlavně ve druhém poločase," dodal šestačtyřicetiletý kouč slávistů k patové konfrontaci v Jevanech.

TJ FC Jevany - SK Slavia Jesenice 0:0

Rozhodčí: Suchý - Svoboda, Procházka. ŽK: 1:1 (63. Krákora - 81. A. Neumann). Diváci: 70.

TJ FC Jevany: Krčmář - Plášil, D. Zbořil (76. Smola), Krákora, Škorpil (65. Sobíšek), P. Zbořil (66. Urban), Saska, Moško, Chroust, Štěch, Čurgali. Trenér: Jan Lahoda.

SK Slavia Jesenice: Mašek - Kubec, Beneš, Bureš, Kopa, J. Novotný (59. Novák), D. Novotný (64. Bradáč), A. Neumann, Pešl, Štěpánek, R. Kuchta (54. Karas). Trenér: Pavel Zdanovec.

Ostatní výsledky 2. kola I. B třídy (skupina D): Červené Janovice - Kunice 2:2, Říčany - Miřetice 4:2, Teplýšovice - Vyžlovka 6:0, Křivsoudov - Uhlířské Janovice 2:4, Olbramovice - Vlašim B 0:7, Kácov - Sázava 3