Dolnobousovský SKSK Slavia Jesenice
7:3
so 21. 9. 2024 11:45 @ Dolní Bousov, 1.A U17 (dvouročník), 7. kolo

Nikdo nemůže říct, že na hřišti nechal maximum, mrzelo kapitána sedmnáctky

Po dvoutýdenní pauze šli mladší dorostenci Jesenice zase do boje. Jenomže v Dolním Bousově proti domácímu Dolnobousovskému SK na předchozí vítězství v Dolních Břežanech navázat nedokázali. Slávisté totiž svému soupeři v rámci 7. kola krajské I. A třídy podlehli vysoko 3:7 a domů se vraceli bez jakékoliv bodového zisku.

V prvním poločase se přitom svého soka drželi, díky dvěma trefám Filipa Kožnera odcházeli do kabin za hratelného stavu 2:3. Jenomže ve druhém dějství domácí tým zvýšil obrátky na vyšší rychlostní stupeň a gólovou smrští rozhodl o své vysoké výhře a třech bodech. „Průběh celého zápasu výrazně ovlivnila absence našich klíčových hráčů. Nikdo ale nemůže říct, že na hřišti nechal maximum," posteskl si kapitán sedmnáctky Jesenice Matěj Rubaninský.

„Přizpůsobili jsme se tempu soupeře a hlavně jsme páchali chyby v rozehrávce, za které nás domácí trestali. Do druhé půle jsme vstoupili už o něco lépe a více se zaměřili na hru, kterou umíme. Soupeř pak ovšem začal proměňovat šance, kterých si vypracoval opravdu hodně, a tím pouze navyšoval svoje vedení," štvalo brankáře jesenického mladšího dorostu.  „Příští víkend nás čeká o poznání těžší protivník a chceme-li vyhrát, budeme muset výrazně zlepšit naši hru," nabádá patnáctiletý Matěj Rubaninský celé družstvo před další konfrontaci v I. A třídě, a sice domácím soubojem s aktuálně druhými Říčany, které letos ještě neprohrály (pouze jednou remizovaly).

Dolnobousovský SK U17 - SK Slavia Jesenice U17 7:3

Poločas: 3:2. Branky: 5. a 52. Veselý, 49. a 79. Niems, 23. Lohniský, 41. Polášek, 61. Beitl - 35. a 42. Kožner, 72. Hrábek. Rozhodčí: Klíma. ŽK: 1:1 (44. Wágner - 47. Tihlařík). Diváci: 28. Hřiště: Dolní Bousov. Sestava Dolnobousovský SK U17: Vodička - Beitl, Černohorský, Veselý, Zachař, Polášek, Urbanová, Wágner, Veselý, Buriánek, Lohniský. Na lavici (střídající hráči): Andtl, Vozka, Koliáš, Niems, Kopal, Kynčl. Trenér: Josef Wágner. Sestava SK Slavia Jesenice U17: Rubaninský - Marić, Marek Vyšata, Mikeš, Černý, Vojtíšek, Furjel, Kukelka, Misera, Mostovyy, Tihlařík. Na lavici (střídající hráči): Kožner, Hrábek. Trenér: Martin Vyšata.