Související zápasy

SK Slavia Jesenice

Rodinné duo režírovalo výhru mladších žáků, proti Voticím uspěla i patnáctka

Výborné utkání okořeněné ještě lepším výsledkem odehráli ve středu mladší žáci jesenické Slavie, kteří v dohrávce 2. kola své skupiny I. A třídy přivítali na domácím hřišti Votice. Tým pod vedením trenéra Davida Šnajberka potvrdil dobrý vstup do sezony, svého soupeře deklasoval vysoko 8:0 a usídlil se na druhé pozici.

Utkání s Voticemi si doslova a do písmene podmanil tandem z rodiny Chybových. Adam vstřelil pět branek, jeho bratr Daniel zaznamenal hattrick. „Úvodní poločas sice skončil skromným výsledkem 1:0, ale ve druhém dějství jsme se výrazně zlepšili a nasadili vysoké tempo, na které Votice nedokázaly zareagovat. Adam Chyba předvedl výjimečný výkon, když vstřelil pět gólů, zatímco jeho bratr Adam přidal další tři branky," jásal David  Šnajberk.

Podobně si proti Voticím vedli také starší žáci, kteří odčinili předchozí porážku se Sedlčany ve velkém stylu. Na svém hřišti totiž vyhráli 7:1 a v neúplné tabulce soutěže jsou třetí. A o další body se pokusí již v sobotu v Sibřině.

SK Slavia Jesenice U13 - SK Votice U13 8:0

Poločas: 1:0. Branky: 20., 43., 55., 66. a 68. Adam Chyba, 39., 47., a 58. Daniel Chyba. Rozhodčí: Vojtěch Blažek (laik). ŽK: 0:0. Diváci: 35. SK Slavia Jesenice U13: Vojtíšek - Adam Chyba, Daniel Chyba, Konvalinka, Vyšata, Yashyna, Černý, Bičan, Matuščin, Zemek, Kopečný - Fatka. Trenér: David Šnajberk. SK Votice U13: Tůma - Neužil, Volevecký, Samek, Holický, M. Skála, P. Skála, Křemen, Vyhnalová, Rajchl, Sedláček - Zoul, Zavadil. Trenér: Martin Sedlák.

SK Slavia Jesenice U15 - SK Votice U15 7:1

Poločas: 4:0. Branky: 32. a 33. Martin Medřický, 55. a 65. Melichárek, 8. Volf, 29. Hrábek, 75. Vojtíšek - 46. Koreš. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 0:0. Diváci: 40. SK Slavia Jesenice U15: Astaloš - Duchoň, Hásek, Mareda, M. Medřický, Melichárek, Palivoda, Šebesta, Vojtíšek, Volf, Volfel. Střídali: Yashyn, Mičánek, Javůrek, Stejskal, Borovička, Hrádek. Trenér: Lukáš Medřický. SK Votice U15: Paleček - Mottl, Koulal, Vyhnal, Valeria Vyhnalová, Viktorie Vyhnalová, Strmiska, Zvelebil, Jirec, Bursík, Koreš. Střídali: Volek - Šťovíček, Lebl, Babický, Cmíral, Svoboda. Trenér: Marek Budil.