Statistiky: Bronzová Jesenice 2023/24

Sezóna 2023/24 byla ve znamení bronzu! Nabízíme vám jednotlivé statistiky A-týmu, B-týmu a dorostu za uplynulou sezónu!

A-tým | Jesenické "áčko" mělo skvělý start do podzimní části sezóny, kterou ovládlo. Bohužel, na jaře se tým nechal předběhnout Říčany a Uhlířskými Janovicemi, které postupují výše. Celkové skóre týmu bylo 67:49, přičemž dosáhl 15 vítězství, 3 remíz a 8 proher. Nejlepším střelcem se stal Dominik Novotný s 19 góly. Nejvíce odehraných minut nasbírali Marek Štěpánek a Robert Kuchta, každý s 2223 minutami ve 24 a 25 zápasech. Robert Kuchta se také „pyšní“ nejvyšším počtem žlutých karet, a to celkem 13.

Skóre: 67:49 | 15 V - 3 R - 8 P
⚽️ Nejlepší střelec: 19 gólů - Dominik Novotný
Nejvíce odehraných minut: 2223 - Marek Štěpánek a Robert Kuchta (24 a 25 zápasů)
ŽK
 Nejvíce žlutých karet: 13 - Robert Kuchta

B-tým | Rezerva Jesenice také zakončila sezónu na třetí příčce, ačkoli její jarní výsledky nebyly špatné. Druhé místo a postup do vyšší soutěže si zajistily Krňany. B-tým dosáhl skóre 91:30, se 20 výhrami, 2 remízami a 4 prohrami. Nejlepším střelcem byl Václav Bradáč s 14 góly. Marek Štěpánek odehrál nejvíce minut, konkrétně 1823 minut ve 20 zápasech. Také obdržel nejvíce žlutých karet, celkem 3.

Skóre: 91:30 | 20 V - 2 R - 4 P
⚽️ Nejlepší střelec: 14 gólů - Václav Bradáč
Nejvíce odehraných minut: 1823 - Marek Štěpánek (20 zápasů)
ŽK
Nejvíce žlutých karet: 3 - Marek Štěpánek

U19 | Dorost Jesenice se k postupu do vyšší soutěže přiblížil, ale nakonec mu chybělo osm bodů. Psáry a Kunice byly týmy, které postoupily. Dorostenci dosáhli skóre 99:60, s 17 výhrami, 3 remízami a 6 prohrami. Nejlepším střelcem byl Ondřej Šerák s 23 góly. Nejvíce minut odehrál Ondřej Novotný, konkrétně 2147 minut ve 24 zápasech. Ondřej Šerák obdržel také nejvíce žlutých karet, celkem 8.

Skóre: 99:60 | 17 V - 3 R - 6 P
⚽️ Nejlepší střelec: 23 gólů - Ondřej Šerák
Nejvíce odehraných minut: 2147 - Ondřej Novotný (24 zápasů)