SK Slavia JeseniceHorky + Bezno
5:2
so 17. 8. 2024 11:45 @ Slavia Jesenice, 1.A U17 (dvouročník), 2. kolo

Všichni na hřišti nechali maximum, těšilo kapitána mladšího dorostu po úvodní výhře

/MARTIN MANGL/ Úspěšný vstup do sezony mají za sebou fotbalisté Jesenice do sedmnácti let. Tým, který vede trenér Martin Vyšata, přivítal v rámci 2. kola I. A třídy U17 společný tým FC Horky a Bezna. A ačkoliv po prvním poločase ztrácel na svého soupeře jeden gól, tak vysoko uspěl. Po obrátce totiž řádil především Filip Kožner, autor čtyř branek. I díky jeho střeleckému představení slávisté na začátek soutěžního ročníku slaví tři body za vítězství 5:2.

„Jsem rád, že se nám do nové sezony povedlo vstoupit správnou nohou, a že jsme otočili výsledek zápasu v náš prospěch. I přesto, že na začátku nebyla naše hra stoprocentní, tak všichni na hřišti nechali maximum, za což bych chtěl celému týmu poděkovat," uvedl brankář jesenických dorostenců a kapitán Matěj Rubaninský. „Teď je velmi důležité, abychom se připravili na další náročnější soupeře a podali další vítězné výkony," doplnil ještě borec, který mimochodem na chvíli naskočil také do zápasu devatenáctky proti stejnému soupeři, vstřelil jeden z pěti gólů mužstva a přispěl k cennému vítězství 5:4.

Nejbližší utkání sehraje mladší dorost Jesenice v sobotu 24. srpna od 11.45 hodin na hřišti Tatranu Sedlčany, který na úvod sezony schytal od Viktorie Vestec drtivý debakl 0:10. Každý zápas ale začíná za bezbrankového stavu, a tak je potřeba do souboje dát opět maximum.

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ ZDE

SK Slavia Jesenice U17 - FC Horky + Bezno U17 5:2

Poločas: 0:1. Branky: 57., 73., 78. a 82. Kožner, 55. Keblušek - 21. z penalty a 64. Košek. Rozhodčí: Fantyš. ŽK: 0:0. Diváci: 40. Sestava SK Slavia Jesenice U17: Rubaninský - Ocásek, Polívka, Tihlařík, Krahulec, Yashyn, Marić, Furjel, Vyšata, Melichárek. Keblušek. Střídali: A. Bureš, Kožner, Mikeš, Haxhaj, Mostovyy, Stejskal. Trenér: Martin Vyšata.