Dolnobousovský SKSK Slavia Jesenice
3:3
so 21. 9. 2024 9:30 @ Dolní Bousov, 1.A U19 sk.D (dvouročník), 7. kolo

Devatenáctka jen remizovala. S takovým výkonem nemohu být spokojený, bědoval kouč

Podruhé za sebou třikrát inkasovali. Ale zatímco minule jim to při vítězství 6:3 v Dolních Břežanech tolik vadit nemuselo, tentokrát spokojení být nemohou. Jesenická devatenáctka totiž v utkání 7. kola krajské I. A třídy jen remizovala na hřišti Dolnobousovského SK 3:3, kde sice hned dvakrát vedla, ale nakonec má pouze bod.

„Utkání jsme vůbec nezvládli. Zejména hráči, od kterých bych očekával, že to vezmou do vlastních rukou a soupeře k ničemu nepustí," zlobil se trenér Jesenice Roman Škrabal. Jeho tým šel sice zásluhou trefy svátečního střelce Matyáše Kindla velice brzy do vedení, ale soupeř dokázal téměř záhy srovnat. „Do konce poločasu to bylo jako na houpačce. Chvíli se hrálo u naší brány a chvíli zase u soupeřovy. Místo toho, abychom vedli 5:0, tak se šlo do kabin za stavu 1:1," smutnil pětačtyřicetiletý kouč staršího dorostu jesenické Slavie.

Ve druhé půli dlouho svítilo na výsledkové tabuli skóre 1:1, ale v 73. minutě prostřelil jesenického gólmana Skotnicu domácí Pavel Skála a družstvo z Dolního Bousova šlo poprvé v zápase do vedení. Z něj se ale neradovalo dlouho, protože slávisté dvakrát během krátké chvíle udeřili a za delší konec provazu tahali zase oni. „Do konce utkání zbývalo odehrát přibližně deset minut a já si myslel, že už to kluci dotáhnou do zdárného konce. Ale opět se předvedli a nechali si dát po vlastní chybě vyrovnávací branku," lamentoval Roman Škrabal.

„S takovým výkonem, jaký jsme předvedli, nemohu být spokojený. Do příštího utkání se musíme připravit tak, abychom se vyvarovali individuálních chyb a proměňovali vyložené šance, do kterých se dostáváme," má jasno temperamentní trenér jesenické devatenáctky, jehož tým už v sobotu hostí v domácím prostředí Říčany.

Dolnobousovský SK U19 - SK Slavia Jesenice U19 3:3

Poločas: 1:1. Branky: 15. Zvěřina, 73. Skála, 83. Kynčl - 5. a 79. Kindl, 77. Kožner. Rozhodčí: Stuchlík. ŽK: 3:0 (13. Koťátko, 14. Zachař, 88. Veselý). Diváci: 58. Sestava Dolnobousovský SK U19: Andtl - Niems, Kynčl, Zvěřina, Radchuk, Skála, Koliáš, Veselý, Wágner, Oudrnický, Lohniský. Střídali: Černohorský, Zachař, Beitl, Vozka, Koťátko, Macoun, Buriánek. Trenér: Jozef Wágner. Sestava SK Slavia Jesenice U19: Skotnica - M. Neumann, O. Novotný, Rabiňák, Kindl, Skok, Priesol, Sůkala, Mikeš, Kabát, Kožner. Střídali: Furjel, Kukelka. Trenér: Roman Škrabal.