Jsem naštvaný, soukal ze sebe Škrabal po remíze dorostenců v Sedlčanech

Minule po divokém průběhu hry porazili těsně společný tým FC Horky a Bezno, tentokrát ale malinko klopýtli. Řeč je o starších dorostencích Jesenice, kteří o víkendu v rámci 3. kola dvouročníkové I. A třídy Středočeského kraje fotbalistů do devatenácti let jen remizovali na hřišti Tatranu Sedlčany 2:2.

„Do Sedlčan jsme si jeli pro tři body, a kdybychom po prvním poločase vedli 6:0, nikdo by ani nepípnul. Soupeře jsme k ničemu nepustili, ale naše koncovka byla doslova katastrofální, a tak půle skončila zcela bez branek," kroutil hlavou trenér jesenických dorostenců Roman Škrabal nad bídnou finální částí svého mančaftu.

Po změně stran navíc udeřilo na druhé straně, když se prakticky z první střely prosadil domácí David Barták a poslal Sedlčany do vedení. „Do druhé půle jsme šli s tím, že smůlu, která se nám lepila na paty, prolomíme, a soupeře posadíme na zadek. To se nám ale nevedlo a Sedlčany udeřily z první střely na bránu," lamentoval kouč.

Jeho družinu ovšem inkasovaná branka nepoložila, naopak. Dvěma slepenými góly Olivera Sůkaly a Vojtěcha Bartáka otočily skóre na svoji stranu. Vše pak nasvědčovalo tomu, že těsné vedení už slávisté udrží a odvezou si z města hermelínů tři body. „To by ale kapitán Tonda Kabát musel ustát soupeře v šestnáctce a ne se mu vrhnout skluzem pod nohy, po čemž následovala penalta a zároveň srovnání na 2:2," poukázal Škrabal nad zbytečně darovaným pokutovým kopem a gólem. „Z utkání jsem rozčarovaný, naštvaný. Takhle v dalších zápasech určitě nechceme vystupovat," dodal temperamentní trenér jesenické devatenáctky.

Stejný výsledek v Sedlčanech uhrál i mladší dorost, který dvakrát vedl, ale domácí mužstvo dokázalo na branku Slavie pokaždé zareagovat. V dalším kole hrají oba modrobílé výběry doma, a to již tuto sobotu proti Spartaku Příbram.

TJ Tatran Sedlčany U19 - SK Slavia Jesenice U19 2:2

Poločas: 0:0. Branky: 63. a 83. z penalty David Barták - 74. Sůkala, 79. Vojtěch Barták. Rozhodčí: Šíma - Burian, Ledinský. ŽK: 0:2 (33. Kabát, 54. V. Barták). Diváci: 50. Sestava SK Slavia Jesenice U19: Skotnica - Marek Neumann, Ondřej Novotný, Rabiňák, Sůkala, Kabát, Keblušek, Kindl, Mikeš, Skok, Vojtěch Barták. Střídali: Kožner, A. Bureš, Priesol, Marić. Trenér: Roman Škrabal.

TJ Tatran Sedlčany U17 - SK Slavia Jesenice U17 2:2

Poločas: 0:1. Branky: 50. Vodenka, 83. Pšenička - 13. Marić, 53. Ocásek. Rozhodčí: Burian - Bureš (laik), Havel (laik). ŽK: 0:0. ČK: 0:1 (82. Tihlařík). Diváci: 100. Sestava SK Slavia Jesenice U17: Kožner - Polívka, Tihlařík, Krahulec, Yashyn, Marić, Furjel, Vyšata, A. Bureš, Keblušek, Ocásek. Střídali: Mikeš, Černý, Kukelka. Trenér: Martin Vyšata.