ČLU Beroun "B"SK Slavia Jesenice
1:5
so 5. 10. 2024 11:45 @ Stadion Na Máchovně - UMT, 1.A U17 (dvouročník), 9. kolo

Vyšata po výhře v Berouně: Na tento dobrý výkon se budeme snažit navázat i příště

Dvakrát za sebou neuspěli. V Dolním Bousově, respektive doma proti soupeři z nedalekých Říčan vysoko prohráli. Ale o víkendu se mladší dorostenci vrátili zpátky na vítěznou vlnu. A ve velkém stylu. V rámci 9. kola krajské I. A třídy slávisté loupili na Máchovně, kde deklasovali domácí béčko ČLU Beroun jednoznačně 5:1.

Dvakrát se střelecky prosadil Andrej Marić, další branky vítězů přidali Filip Kožner, Michal Ocásek a Adrián Keblušek, jenž začal zápas na lavici náhradníků. Za domácí tým zaznamenal čestný úspěch Josef Wilitzer.

„První polovina utkání byla poměrně vyrovnaná, ale s přibývajícím časem jsme začali mít více ze hry. V koncovce nám bohužel chyběl větší klid, což nás při odchodu do šaten trošku mrzelo," říkal hlavní trenér jesenické sedmnáctky Martin Vyšata. Ve druhém dějství ale jeho tým přidal další tři branky, a jelikož ani jednou neinkasoval, slavil cenné tři body za přesvědčivé vítězství 5:1.

„I ve druhé polovině utkání jsme se drželi naší kombinační hry, což vyústilo v proměnění některých šancí. Druhá půle herně i výsledkově vyzněla v nás prospěch a po zásluze jsme si připsali tři body do tabulky. Na tento dobrý výkon založený na kombinační hře se budeme snažit navázat i v dalším utkání," slibuje kouč.

A příští soupeř? Velký Osek, jenž je v tabulce desátý tři body a dvě příčky za jesenickým mladším dorostem. Vzájemný duel je na programu v sobotu od 11.45 na hřišti Slavie. A otázka zní: jak tento očekávaný souboj dopadne?

ČLU Beroun B U17 - SK Slavia Jesenice U17 1:5

Poločas: 1:2. Branky: 31. Wilitzer - 18. a 76. Marić, 5. Kožner, 48. Ocásek, 62. Keblušek. Rozhodčí: Bidšovský. ŽK: 0:1 (47. Krahulec). Diváci: 20. Hřiště: UMT Na Máchovně. ČLU Beroun B U17: Oupický - Soukup, Mikovec, Šilhák, Wilitzer, Bárta, Kořínek, Vondrák, Škrland, Loduha, Bureš. Střídající hráči: Vinklárek, Měchura, Krym, Tomažič, Garrett, Trnka, Tůma. Trenér: Petr Janda. SK Slavia Jesenice U17: Stejskal - Furjel, Mostovyy, Tihlařík, Kožner, Bureš, Hanuš, Ocásek, Marić, Marek Vyšata, Š. Melichárek. Střídající hráči: Keblušek, Krahulec, Misera. Trenér: Martin Vyšata.