Související zápas

SK Slavia Jesenice
SK Slavia Jesenice BTJ. SLAVOJ DAVLE
9:2
ne 22. 9. 2024 16:30 @ Jesenice, ERDINGER Alkoholfrei III. třída (9.liga) skupina A, 7. kolo

Béčko si doma zastřílelo, ale trenéra Škrabala štvaly dva inkasované góly

Nedělní utkání proti Slavoji Davle proměnili v parádní gólovou show. Mladý výběr jesenického béčka v rámci 7. kola třetí okresní třídy potvrdil roli jednoznačného papírového favorita a svého soka na domácím pažitu deklasoval vysoko 9:2. Jeseničtí se díky třetí sezonní výhře udrželi na třetím místě tabulky.

Proti Davli, která i nadále čeká na první bod, úřadovali téměř všichni. Dvakrát se trefil vzrůstem malý, zato velmi šikovný středopolař Ondřej Šerák, po jedné brance zaznamenali Matyáš Skok, Václav Bradáč, Michal Kul'ha, Antonínové Novák s Kabátem a Constantin Priesol, jenž jako střídající hráč proměnil penaltu. Jeden gól byl vlastní.

„Zavítal k nám soupeř, který se v tabulce nachází na posledním místě a na hřišti to bylo znát - hosty jsme víceméně k ničemu nepustili," pochvaloval si trenér jesenického béčka Roman Škrabal, jehož družina první poločas vyhrála 3:0, po změně stran pak přidala dalších šest branek, byť sama dvakrát inkasovala. „Ve druhé půli bylo znát, že soupeři již dochází baterky, naopak mí hráči nabírali na obrátkách a diváci se měli na co koukat. Druhá půle skončila 6:2, a to jsme ještě spoustu šancí zahodili," komentoval trenér zálohy Slavie.

Co mě ovšem malinko zamrzelo je to, že místo toho, abych soupeře nepustili vůbec k bráně, tak si někteří hráči hráli na Maradonu, díky čemuž jsme zbytečně dvakrát inkasovali," pokrčil trenér Škrabal rameny. „Utkání jsme každopádně zvládli, a to nejdůležitější je, že tři body zůstaly doma," doplnil kouč vítězného mančaftu.

V neděli hraje béčko od 16.30 hodin na hřišti aktuálně jedenáctého Mníšku pod Brdy. „Tam bychom chtěli navázali na kvalitní hru našich mladých kluků, udržet se v první trojce soutěže a bojovat o prvenství v tabulce," přeje si pětačtyřicetiletý trenér jesenické rezervy.

SK Slavia Jesenice B - TJ Slavoj Davle 9:2

Poločas: 3:0. Branky: 13. a 24. Šerák, 26. Borák vlastní, 51. Skok, 55. Bradáč, 62. Kul'ha, 76. Novák, 84. Kabát, 87. Priesol z penalty - 64. Hrdlička, 89. Jelínek z penalty. Rozhodčí: Fantyš. ŽK: 1:2 (73. Oravec - 54. Dlesk, 55. Zelenka). Diváci: 60. Hřiště: SK Slavia Jesenice. SK Slavia Jesenice B: Melichárek - Oravec, Kul'ha, Bradáč, Mareček, Novák (81. Priesol), Šerák (70. Ilčyšyn), J. Bureš (62. Kabát), Pitter, O. Novotný, Quirsfeld (46. Skok). Trenér: Roman Škrabal. TJ Slavoj Davle: Navrátil - Macho (55. Kondráš), Zelenka (62. Dvořák), Borák, Jenčík (46. Jelínek), Obermajer, Žemlička, Kočí (75. Stracený), Hrdlička, Dlesk, Pšenička. Trenér: Ladislav Pšenička.